Jesteś niezalogowany - Zaloguj się lub Zarejestruj się
Witamy

„SKAMER-ACM – Twój partner we wdrażaniu i stosowaniu automatyki”

Zgodnie z tą dewizą przekazujemy Państwu narzędzie informatyczne systematyzujące urządzenia automatyki i pomiarów dostępnych na rynku polskim. Uzupełnieniem są targi online i szkolenia online.

Katalog Towarów zawiera katalog  renomowanych producentów automatyki i pomiarów. Wyszukiwanie produktów ukierunkowane jest na jego parametry techniczne (cechy), nazwę producenta, kod lub nazwę. O zastosowaniu do konkretnej aplikacji decyduje użytkownik. Dostępne do pobrania są również materiały: katalogowe, instrukcje obsługi, biblioteki CAD, certyfikaty, programy doboru, itp.
 
Klasyfikację oparliśmy na definicjach, które zostały zebrane w jednym miejscu i powstał słownik terminów katalogu automatyki.
Moduł Targi służy do organizowania targów branżowych na wzór targów Automaticon. Moduł jest aktywny jedynie w okresach, kiedy odbywają się targi. W związku z tym zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem.

Moduł Szkolenia służy do przeprowadzania interaktywnych szkoleń i prezentacji w trybie online. Szkolenia są archiwizowane i dostępne w zakładce archiwum szkoleń. Dodatkowo w przypadku wybranych producentów istnieje możliwość skorzystania z zewnętrznych programów szkoleniowych.

TEN SYSTEM STWORZYLIŚMY DLA PAŃSTWA.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące działania i funkcjonalności systemu.

 
Baza produktów w Katalogu będzie w sposób ciągły, przy współpracy z wszystkimi renomowanymi producentami  uzupełniana tak, aby w możliwie krótkim czasie oferta dla automatyków była pełna i wielo wariantowa. Planujemy umieścić w Katalogu wyroby wszystkich producentów umieszczonych w zakładce „Katalogi  producentów”
Do katalogu towarów Do góry strony
Projekt i wykonanie: netkoncept.com